Bushcraft töötoad

Pakume lisaks ellujäämiskursustele ka erinevaid töötube, mis sobiks läbiviimiseks eraldiseisva tegevusena sündmuse juurde.
Üks osa töötoast ka videos: https://www.facebook.com/etvosoon/videos/955440647938590/

Töötoad, mida oleme teinud on järgmised:

  • TULI (Töötoa käigus tutvustame ja kasutame erinevaid tuletegemise vahendeid ja meetode, õpime tegema erinevat tüüpi lõkkeid, räägime ka tuleohutusest, tutvustame ka erinevaid matkapliite, valgusallikaid.)
  • VESI (Töötoas räägime vedeliku tähtsusest matkamisel, joogivee hankimisest, valmistame erinevaid veefiltreid, keedame vett plastpudelis ja kilekotis jne)
  • PUULUSIKAS (Töötoas anname ülevaata puitmaterjalidest, mida nikerdamisel kasutada. Õpime tundma lõikeriistu, hooldame neid (teritame) ja kasutame puulusika meisterdamisel. Töötoa lõpus on igal ühel omavalmistatud puulusikas.)
  • SÖÖDAVAD TAIMED (Töötoas õpime määrama söödavaid taimi Eesti looduses. Korjame neid, valmistame ja proovime ka maitset. Selleks töötoaks sobib kõige paremini aeg juunist oktoobrini).

Lisaks loetletud töötubadele on võimalik teha töötube erinevatel matkamist ja ellujäämist puudutavatel teemadel nagu näiteks matkavarustus, orienteerumine, esmabi matkal jne.

Töötoa hind kujuneb läbirääkimiste teel ja oleneb osalejate arvust.