Ellujäämine linnas

Jagame nippe, kuidas toimida linnakeskkonnas hätta sattununa, olgu siis tegemist mõne looduskatastroofiga või lihtsamate situatsioonidega argielust. Oled sunnitud viibima kodus või kontoris. Elektrit ei ole juba 1 tund, 5 tundi, 24 tundi. Mis hakkab juhtuma? Kuidas sellises olukorras toime tulla?

LINNAELLUJÄÄMISE TÖÖTUBA

Linnaellujäämise töötuba kestab 2-3 tundi. Läbiviimise kohaks sobib kontor, korter, kelder, koolimaja või mõni muu linnakeskkonnas olev ruum.

Töötoa alguses tutvustab meie instruktor osalejatele ellujäämise teemat üldiselt, räägib inimese füsioloogiast, varustusest ja jagab häid nippe kriisiolukordadeks linnakeskkonnas.
Kui teoreetiline osa on läbitud lülitatakse võimalusel välja elekter ja hakatakse üheskoos lahendama ülesandeid ja leidma üleelamiseks nutikaid lahendusi. Teiseks ja võib olla tähtsamakski eesmärgiks on harjutada ühise meeskonnana toimimist.

Linnaellujäämise töötoa hind on 550 eurot. Osalejate arv kuni 25 inimest. Hinnas sisalduvad materjalid ja käibemaks.

ÖÖPÄEVANE LINNAELLUJÄÄMISE KURSUS

Ööpäevane linnaellujäämise kursus annab natukene parema ettekujutuse, kui sõltuvad me oleme elektrist ja muudest igapäevastest mugavustest. Kuidas saada hakkama kui kõik see ühel hetkel kaob?

Läbiviimise kohaks sobib kontor, korter, kelder, koolimaja või mõni muu linnakeskkonnas olev ruum.

Koolituse alguses tutvustab meie instruktor osalejatele ellujäämise teemat üldiselt, räägib inimese füsioloogiast, varustusest ja jagab häid nippe kriisiolukordadeks linnakeskkonnas.
Kui teoreetiline osa on läbitud lülitatakse välja elekter ja hakatakse üheskoos lahendama ülesandeid ja leidma üleelamiseks nutikaid lahendusi. Teiseks ja võib olla tähtsamakski eesmärgiks on harjutada ühise meeskonnana toimimist.

Vaatame kuidas saada joogivett, tekitada elektrit, teha ennast päästjatele kuuldavaks-nähtavaks, kuidas leida ja valmistada süüa ning jagada energiavarusid. Kindlasti on oluline koht ka meeskonnatööl ja varasemate kogemuste väljatoomisel.

Ööpäevase linnaellujäämise kursuse hind ühele osalejale on 75 eurot. Hind sisaldab tegevusi, materjale, kerget einet kursuse jooksul ning käibemaksu.